Депутати присвоїли звання "Почесний громадянин міста" лікарю та єпископу

6.12.2019

За присвоєння звання "Почесний громадянин міста" лікарю Віктору Павлусенку та єпископу Яну Пурвінському проголосували сьогодні, 6 грудня, депутати Житомирської міської ради.

Віктору Павлусенку присвоїли звання посмертно. Він очолював лікарню №2 понад 20 років. Віктор Павлусенко став першим лікарем в області, який почав проводити онкологічні лор-операції дорослим, а також за час своєї лікарської практики підготував багато спеціалістів-отоларингологів.

Ян Пурвінський раніше був нагороджений відзнакою "За заслуги перед містом" І ступеня.

У 1977 році він був призначений вікарієм житомирського кафедрального собору Св. Софії. У 1981 році – єпископським вікарієм України і Молдови. Консекрація відбулася у березні1991 року в Житомирі в соборі св. Софії. З 1998 року – єпископ-ординарій Києво-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви. З 2008 року голова Комісії Кліру та Священицьких Покликань. 15 червня 2011 року Папа Бенедикт XVI прийняв відставку єпископа Яна Пурвінського, з посади ординарія Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні, у зв'язку з досягненням ним пенсійного віку.

Читайте також: волонтер із Житомирщини Сергій Адам'як отримав орден "За мужність" ІІІ ступеня.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...