Депутати присвоїли звання "Почесний громадянин міста" лікарю та єпископу

6.12.2019

За присвоєння звання "Почесний громадянин міста" лікарю Віктору Павлусенку та єпископу Яну Пурвінському проголосували сьогодні, 6 грудня, депутати Житомирської міської ради.

Віктору Павлусенку присвоїли звання посмертно. Він очолював лікарню №2 понад 20 років. Віктор Павлусенко став першим лікарем в області, який почав проводити онкологічні лор-операції дорослим, а також за час своєї лікарської практики підготував багато спеціалістів-отоларингологів.

Ян Пурвінський раніше був нагороджений відзнакою "За заслуги перед містом" І ступеня.

У 1977 році він був призначений вікарієм житомирського кафедрального собору Св. Софії. У 1981 році – єпископським вікарієм України і Молдови. Консекрація відбулася у березні1991 року в Житомирі в соборі св. Софії. З 1998 року – єпископ-ординарій Києво-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви. З 2008 року голова Комісії Кліру та Священицьких Покликань. 15 червня 2011 року Папа Бенедикт XVI прийняв відставку єпископа Яна Пурвінського, з посади ординарія Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні, у зв'язку з досягненням ним пенсійного віку.

Читайте також: волонтер із Житомирщини Сергій Адам'як отримав орден "За мужність" ІІІ ступеня.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...