День відкритих дверей у військовій частині ДШВ у Житомирі. ФОТО

20.11.2018

У Житомирі 20 листопада   до Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України у 199-му Навчальному центрі ДШВ  з 9 години проходить День відкритих дверей ( вул. Чуднівська, 112 (Корбутівка).

Гості свята та журналісти мають змогу ознайомитися з умовами проживання, харчування та підготовки курсантів Начального центру.

Зокрема, занять особового складу у навчальних класах за напрямками діяльності, практичних занять з повітрянодесантної підготовки на повітрянодесантному комплексі, занять з фізичної підготовки, тощо.

На стройовому плацу буде представлена бойова техніка Десантно-штурмових військ, а у фойє клубу будуть представлені сучасні зразки стрілецької зброї. Також гості матимуть змогу поспілкуватися з офіцерами та контрактниками Навчального центру. 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...