День пам'яті: чотири роки тому в зоні АТО загинув десантник Артем Стриженко з Житомира

21.07.2018

 

 Артем Олегович Стриженко народився 28 жовтня 1993 року у місті Сватово Луганської області. 

Сім’я Артема Стриженка 13 років назад переїхала до міста Житомир з Луганщини, а саме з містечка Сватово Луганської області.

«…Хто ж знав, що там, де народився, там зустріне його смерть», – говорить крізь сльози мама Героя Тетяна Олегівна.

Шкільні роки у Житомирському ліцеї № 25 запам’яталися рідним відповідальним ставленням хлопця до навчання, він не обтяжував батьків клопотами виховання, сам із розумінням ставився до шкільних обов’язків. Артем по життю мав гарних друзів, бо сам був чесним і надійним.

Читайте також: У зоні АТО з 19 липня загинули двоє 20-річних десантників з Житомира: Артур Пушанко та Артем Стриженко

Після школи обрав навчання у Житомирському коледжі бізнесу і права, а після закінчення розпочалася контрактна служба у Збройних силах України.

З квітня 2014 року у складі 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних сил України Артем бере участь у військових діях на Сході країни. 

21 липня 2014 року під час виконання бойового завдання 20-річний солдат Артем Олегович Стриженко, захищаючи рідну землю, загинув під містом Лисичанськом Луганської області.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На відкритті дошки Стриженку в Житомирі мама передала його прапор ліцею.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...