Де житомирянам отримати Міжнародний сертифікат вакцинації

17.06.2021

 

Міжнародний сертифікат вакцинації від COVID-19 можна отримати після другої дози щеплення у сімейного лікаря. Термін дії свідоцтва – 1 рік із можливістю продовження.

Про це розповіла заступниця мера Марія Місюрова:

«Документ видає сімейний лікар. Свідоцтво видають не одразу після щеплення, а звертаються до лікаря, документ заповнюється на основі даних про щеплення, внесених до електронної системи охорони здоров'я. Сертифікат заповнюється англійською або французькою мовою, додатково також українською».

Чиновниця вже отримала сертифікат.

У документі зазначаються прізвище та ім’я латиною записуватиметься, так само як у закордонному паспорті громадянина, або за правилами транслітерації, а також інформація про назву вакцини та дату щеплення, офіційний штамп медзакладу та підпис лікаря.

За запитом громадян заклад оформлятиме сертифікат згідно із міжнародними вимогами.

Нагадаємо, в ЄС мають запрацювати паспорти вакцинації з 1 липня.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...