"Боже, чому ти забираєш хороших людей": в Житомирі прощалися із добровольцем. ФОТО

30.04.2015

 
Міліціонер батальйону патрульної служби особливого призначення «Артемівськ» 50-річниЙ Віктор Лаговський загинув у зоні АТО на Сході України ще 13 лютого, однак поховати рідні змогли його лише 30 квітня.
Бойові побратими розповідають, що із їх групи, яка виконувала завдання в районі Дебальцевого, двоє осіб загинуло, один отримав поранення, а двоє вижили. На війну всі відправилися ще кілька місяців тому, були майже однакового віку, тож швидко подружилися і завжди йшли на патрулювання  разом.
 
Чоловіки не сумнівалися в можливостях одне одного й досі не можуть повірити у тяжку втрату, адже загинули справжні патріоти та герої.
Прощання з Логовським провели на майдані Корольова у Житомирі, а далі відправилися на військове кладовище.
З дружиною Віктор прожив 26 років, мають двоє синів. Родина не відмовляла його, коли сказав, що відправляється добровольцем у зону АТО.
"Я йому лише сказала, що у нас є діти, кому вони будуть треба? Завжди говорив телефоном, щоб не хвилювалася і обіцяв, що все буде добре, - згадує дружина загиблого. - У нього були золоті руки, я не чула від нього жодного поганого слова. Це була дуже  добра людина для всіх. Боже, чому ти забираєш таких хороших людей? Мені навіть не дозволили востаннє подивитися на нього і сказали запам'ятати його красивим".
Багато гарних слів про Лаговського сказали його друзі, хрещеник, активісти й волонтери. Для багатьох з них він залишиться взірцем, а синам Віктора побажали продовжити славні справи свого батька і любити свою землю, так як це віддано й до останнього робив він.

 Молодший сержант міліції Віктор Анатолійович Лаговський народився 30 липня 1964 року. Проживав у Житомирі. У зону проведення АТО пішов добровольцем. 13 лютого 2015 року в районі міста Дебальцеве боєць отримав смертельне поранення. Декілька місяців Віктор Лаговський вважався безвісно зниклим. Його особу було ідентифіковано за результатами проведеної експертизи ДНК.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото в альбомі Першого житомирського у соцмережі


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...