Біля школи в центрі Житомира запустили фонтан. ФОТО

15.10.2019

Кілька тижнів тому в Житомирі після реконструкції відновив свою роботу стадіон "Спартак". Паралельно з цим завершувався благоустрій навколого нього зі сторони вулиці Київської.

Зокрема, також було проведено укладання плитки на території біля ЗОШ № 17 та зупинці громадського транспорту. Крім цього, відремонтували фонтан, який тривалий час стояв у занедбаному стані біля навчального закладу і цими вихідними запустили його.

Нагадаємо, що школу створили у 1920 році, з 1968 року вона працює за адресою Київська, 49. Наразі там навчається більше півтисячі учнів, приміщення школи утеплили.

Читайте також: Відкриття оновленого стадіону "Спартак Арена" в Житомирі. ФОТО 

До слова, у червні цього року депутати міськради  на облаштування скверу та відновлення фонтану біля ЗОШ № 17 виділили 3 млн 16 тис. 969 грн.  

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...