Більше сотні житомирян на Михайлівській приєдналися до акції «Велосипедом на роботу». ФОТО

25.04.2017

 

Офісні працівники, чиновники, студенти, представники творчих професій та багато інших житомирян 25 квітня долучилися до акції «Велосипедом на роботу», яка о 8 ранку стартувала на Михайлівській.

Для учасників, які зареєструвалися передбачена ранкова кава і сухий сніданок у подарунок від спонсорів, а також організатори подбали і про більш цінні призи, розіграш яких провели під кінець заходу.

Поліцейські розповідають про ПДР для велосипедистів і найпоширеніші порушення та міфи щодо велосипедистів на дорогах, серед присутніх поширюють інформаційні матеріали, пропонують зробити «селфі», приєднатися до інших велоакцій та велопроектів, які проходять у Житомирі.

Зокрема, протягом місяця у місті визначать велороботодовця. Про це розповідає під час акції уповноважений з питань велосипедного транспорту Житомирської міської ради Олександр Папірний. Каже, що співробітники компаній, установ можуть поділитися інформацією щодо того, як їх керівник заохочує користуватися велосипедом і створює усі умови для цього.

Також Папірний пропонує скористатися додатком «Modalyzer», який допомагає відслідковувати мобільність житомирян.

На акції також присутні заступники міського голови Матвій Хренов та Дмитро Ткачук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук. Приїхав на своєму двоколісному на Михайлівську і народний депутат ВРУ Борислав Розенблат.

«Підтримав акцію «Велосипедом на роботу». До міської ради дістався велосипедом. Отримав масу задоволення, - прокоментував міський голова Житомира Сергій Сухомлин. - Житомир тільки починає розвиватися у напрямку велоруху. Радий, що нещодавно у місті з’явився уповноважений з велотранспорту. Цю посаду обіймає депутат Радомишльської міськради Олександр Папірний. Саме ця людина буде популяризувати та розвивати велорух у нашому місті. У минулому році в Житомирі встановили більше 100 велопарковок. У нових міських проектах ми обов’язково враховуватимемо велодоріжки та розвиватимемо інфраструктуру для екологічного транспорту. Їздити велосипедом – це зручно, швидко, модно і корисно».

Організатори акції «Велосипедом на роботу» в Житомирі: Клуб велосипедистів "ВелоЖитомир" за підтримки Житомирської міської ради та партнерів заходу.

Юлія ДЕМУСЬ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...