5 годин підйому і 4 години спуску: мами загиблих воїнів із Житомира підкорили Говерлу

25.06.2019

 Матері загиблих  учасників АТО підкорили найвищу гору країни Говерлу, де тепер замайорів синьо-жовтий прапор з іменами Героїв. Найстаршій серед матусь 70 років.

Сьогодні, 25 червня, відбулась зустріч матерів з міським головою Сергієм Сухомлиним під час, якої вони поділились враженнями від підйому та спуску.

Міський голова Сергій Сухомлин подякував матерям за їх мужність та синів-героїв: «5 годин підйому і 4 години спуску. Це дуже важко у будь-якому віці. Але тільки такі сильні жінки могли виховати синів-героїв! Ви — приклад для інших!».

Як розповідають матері їхньою головною мотивацією було відчути себе ближче до дітей і зберегти пам'ять про їхні подвиги.

«Моя подруга перенесла два інсульти і через декілька місяців сказала мені, що має мрію підкорити Говерлу, але не має компанії. І вона була впевнена, що я точно піду. В душі моїй загорівся вогник, я зрозуміла, що піду туди не одна, а з такими ж мамам,  як сама», - сказала Світлана Абрамович.

Мама Вадима Антонова, який загинув 10 серпня 2014 року під Іловайськом поділилась: «Це все для того, щоб люди пам‘ятали про їхній подвиг. Вони віддали життя за цю красу, за нашу країну».

Олена Заєць, мати загиблого військослужбовця розповіла, що дорога видалась нелегкою і негода не зупинила їх дійти до своєї мети.

«Шлях був надто важкий: після дощу, в дощ, по камінню та глині. Ми несли прапор, який був з моїм сином в зоні АТО. На цьому прапорі були написані прізвища та імена наших дітей, тому в нас не було іншого вибору і мали донести його до самої вершини»,- розповідає Олена Заєць.  

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...