40% дітей Житомира відпочили та оздоровилися у таборах

28.07.2011

 

Більше 40% дітей цьогоріч оздоровлено у пришкільних та приміських дитячих таборах. Це близько 11 тис. дітей – поінформував заступник міського голови Олександр Бочковський.

Однак, це не остаточні дані. Адже попереду – ще місяць літніх канікул, а значить – і можливість повноцінно оздоровитися перед новим навчальним роком, повідомляє управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.
 
Так, для забезпечення оздоровлення більшої кількості дітей продовжено роботу єдиного міського табору оздоровлення та відпочинку «Супутник» на четверту зміну. Як пояснює Олександр Бочковський, тривалість перебування дітей у «Супутнику» під час останньої в цьому році зміни буде скороченою з 21 до 18 днів для можливості підготовки школярів до навчального року. Відповідно, зменшиться і вартість путівки.На сьогодні у таборі перебуває 214 відпочиваючих, для яких забезпечено всі умови не лише для відпочинку, а й оздоровлення. 

Що ж до ситуації із якістю води, то заступник міського голови вкотре наголосив: «Стан води в дитячому таборі «Супутник» абсолютно нормальний. Діти сьогодні повністю забезпечені очищеною бутильованою водою». Нагадаємо, що як тільки виникла загроза погіршення якості водозабезпечення табору, КП «Водоканалом» було вжито ряд заходів: проведено хлорацію води та очищено систему водогону до «Супутника».
 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...