19-річний Антон Магльований із 95 бригади переніс 6 операцій. ФОТО

28.07.2014

 

 Ще на початку травня під Слов'янськом 18-річний розвідник Антон Магльований отримав поранення, через які до цього часу прикований до лікарняного ліжка.

Спочатку йому надавали допомогу і зробили дві операції в Харкові, але вони виявилися невдалі, тож продовжив лікування військовий 95 бригади вже в столиці.

За кілька тижнів йому зробили ще три повторні операції, а на момент зустрічі із журналістами, Антон готувався до шостої.

Поруч з хлопцем весь час знаходиться батько, який оптимістично налаштований стосовно свого сина і вірить, що врешті-решт той стане на ноги.

Старший брат Антона теж перебуває нині в зоні АТО, а інший - охороняє кордон зі сторони Криму. Батько Іван за всіх переживає і сподівається, що додому вони повернуться здоровими.

Родина родом із Черкащщини і земляки вже допомагають фінансово, але у такій ситуації кошти кожного не будуть зайвими, тим паче не виключена можливість подальшого лікування Антона за кордоном.

Зараз хлопець знаходиться у відділенні гнійної хірургії і  в лікарнаній палаті кілька днів тому зустрів своє 19-річчя. Над ліжком атрибутика 95-ї бригади, а поруч повітряні кульки і святкові подарунки.

Юлія ДЕМУСЬ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...