19-річний Антон Магльований із 95 бригади переніс 6 операцій. ФОТО

28.07.2014

 

 Ще на початку травня під Слов'янськом 18-річний розвідник Антон Магльований отримав поранення, через які до цього часу прикований до лікарняного ліжка.

Спочатку йому надавали допомогу і зробили дві операції в Харкові, але вони виявилися невдалі, тож продовжив лікування військовий 95 бригади вже в столиці.

За кілька тижнів йому зробили ще три повторні операції, а на момент зустрічі із журналістами, Антон готувався до шостої.

Поруч з хлопцем весь час знаходиться батько, який оптимістично налаштований стосовно свого сина і вірить, що врешті-решт той стане на ноги.

Старший брат Антона теж перебуває нині в зоні АТО, а інший - охороняє кордон зі сторони Криму. Батько Іван за всіх переживає і сподівається, що додому вони повернуться здоровими.

Родина родом із Черкащщини і земляки вже допомагають фінансово, але у такій ситуації кошти кожного не будуть зайвими, тим паче не виключена можливість подальшого лікування Антона за кордоном.

Зараз хлопець знаходиться у відділенні гнійної хірургії і  в лікарнаній палаті кілька днів тому зустрів своє 19-річчя. Над ліжком атрибутика 95-ї бригади, а поруч повітряні кульки і святкові подарунки.

Юлія ДЕМУСЬ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...