Зірки серіалу «Школа» зустрінуться з фанатами в Житомирі

13.05.2019

Після багаточисельних звернень від житомирян телеканал «1+1» вирішив продовжити фан-зустрічі культового серіалу «Школа».

В рамках останнього туру актори завітають до Житомира. Вже 10 червня кумири всіх школярів і тинейджерів України презентують інтерактивну виставу в  "Ракушці".

Олег Виговський (Назар), Яніна Андреєва, Олена Курта, Андрій Бойко та інші актори чекатимуть зустрічі з житомирянами та активно готуються до вистави, у якій зможуть взяти участь і фанати. Інтерактивна постановка присвячена підготовці героїв до шоу талантів. В ній буде багато інтриг та комічних ситуацій. А суддями для учасників стануть глядачі, які  зможуть оцінити кожну команду, самі обрати голосуванням переможця у змаганні 11-А і 10-Б та їхніх класних керівників.

Режисером інтерактивної вистави став Сергій Корнієнко, який протягом 10 років працює над театральними постановками, а сьогодні ставить вистави у Молодому театрі. 

Вхід на захід - по квитках. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...