Житомиряни з команди "30+" знялися у скетчкомі "Бюджетники". ФОТО

29.05.2019

 Суспільний мовник знімає власний розважальний скетчком "Бюджетники", прем’єра якого відбудеться на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ уже 2 червня.

Проект "Бюджетники" складатиметься з невеликих комедійних історій про людей, які щодня стикаються з особливостями функціонування сучасних українських бюджетних установ. За допомогою гіперболізації й гумору творча команда проекту звертає увагу глядача на "совковість" нашої системи й те, що вона потребує змін не лише у владі, а й у ставленні кожного українця.

"У нашій країні ніби відбуваються зміни, але на практиці вони не працюють. От, наприклад, нині в Україні діє система електронної реєстрації до лікаря, проте коли ми до нього приходимо, то знову-таки бачимо величезну чергу, і нововведення не дуже щось змінили, усе залишилося, як і раніше. Це такі деталі, які ми зазвичай не помічаємо або до яких ставимося як до належного, бо ми вже звикли до цього, — коментує виконавчий продюсер просвітницького напряму Суспільного та головний режисер-постановник проекту "Бюджетники" Володимир Ладижець. — А коли ти бачиш себе збоку, бачиш ті самі ситуації, у які потрапляєш щодня, то це змушує замислитися: "Та я ж такий самий! Чому я так роблю? Може, треба змінитися?” Ми хочемо, щоб наша країна змінювалася на краще. Але ми хочемо вносити ці зміни за допомогою гумору”.

Головні ролі в скетчкомі зіграли відомі комедійні актори команди "30+" із  Житомира: Дмитро Сліпаченко, Вадим Новіцький та Іван Кухарчук.

Під час знімання скетчкому "Бюджетники" творча група намагалася відтворювати ситуації й знаходити локації, які були б максимально наближені до реальності. На думку головного режисера-постановника проекту "Бюджетники" Володимира Ладижця, вони робили це спеціально для того, щоб під час перегляду глядача нічого не бентежило й не відволікало: "Людина має вмикати телевізор і на екрані бачити те, що вона бачить щодня навколо себе. І саме в цих простих локаціях розкривається простий гумор, який зрозумілий кожному. Тут немає вигаданих ситуацій, які зазвичай навіюють своєму глядачеві інші канали. "Бюджетники" — це про людей, таких як ми з вами”.

Дивіться прем’єру нового розважального скетчкому "Бюджетники"! Уже цієї неділі на телеканалі Суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ о 15:25. 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...