Житомирян запрошують на вояж-фестиваль Lampa.doc

15.08.2019

14 серпня, о 12:30 год. в Домі української культури директорка вояж-фестивалю Lampa.doc Наталія Красильникова провела прес-конференцію щодо реалізації проекту в цьому році у Житомирі.

Наталія Красильникова зазначила, що  Lampa.doc – це фестиваль кіно про людей і для людей. 16-18 серпня вояж-фестиваль розгорне свої екрани у Житомирі. Проект реалізується за підтримки: Українського культурного фонду, ДержКіно України та Instytut Adama Mickiewicza.

Під час прес-конференції директорка Lampa.doc розповіла про основні новації цьогорічного проекту, фільми фестивалю та нову підліткову програму Lampa.doc.

Зазначалося, що на усі три вечори серпня фестиваль-вояж зупиниться біля кінотеатру "Жовтень". 10 історій про любов буде показано на площі біля кінотеатру: про любов до життя, улюбленої справи, до рідного краю, любов у подружі, любов, що допомагає долати перепони та прірву непорозуміння...

Протягом двох вечорів підлітки зможуть переглянути фільми спеціальної програми Lampa.teens. У суботу та неділю мовою кіно говоритимемо про виховання дбайливого ставлення до природи (“Завтра”, Франція) та про історію кінематографа (“Люм’єри”, Франція). Контентом для показів Lampa.teens зобов'язані партнеру заходу, Фестивалю «Чілдренкінофест».

Цього року вперше саме глядачі вирішать, який фільм припав їм до душі найбільше. В перший день фестивалю на сайті розпочнеться голосування, яке триватиме аж до завершення заходу. 14 вересня у Києві відбудеться показ-закриття, де протягом трьох годин проходитиме показ фільмів-улюбленців за рейтингом глядацького голосування Lampa.doc-2019.

Довідково:

Покази Lampa.doc –16-18 серпня
Початок показів - 20:30
Місце проведення – Площа біля кінотеатру "Жовтень"
 

Покази Lampa.teens – 17-18 серпня
Початок показів - 20:30
Місце проведення - там само
Вікова група 10+

З інформацією про фільми Lampa.doc – 2019 у Житомирі та трейлерами до них   можна  ознайомитися за посиланням: https://www.lampadoc.org/filmi/domashni-igri-domashni-igri.html

Lampa.doc|Фестиваль документального кіно просто неба - це унікальний культурно-мистецький захід, котрий популяризує сучасне документальне кіно в регіонах України.

Влітку 2019 року фестиваль проходить вже вчетверте та здійснить покази у 8 містах від сходу до заходу, та з півдня до півночі країни, а також покаже українське документальне кіно просто неба у Варшаві. Додався до програми цього року і дитячий блок, в якому йтиметься про дбайливе ставлення до природи.

Вояж фестивалю містами України триває майже два місяці. Покази Lampa.doc відбуваються по три дні поспіль у кожному з міст (з п’ятниці по неділю). Тривалість кінопроекційної програми щодня – 2,5-3 години.

Не існує меж та бар’єрів між організаторами та учасниками-глядачами, що веде до відкритого і дружнього діалогу.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...