Житомирський театр показав Ужгороду виставу про наркоманів

8.02.2013

 

Учора в Ужгороді розпочалися дводенні гастролі Житомирського обласного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги.

Окрім музичної казки «Муха-цокотуха», житомиряни показали й молодіжну драму «Втеча з реальності» сучасного українського драматурга Тетяни Іващенко, присвячену проблемам наркоманії. Про це пише сайт Мукачево.net.

«Для Ужгорода незвично було бачити на сцені таку гостру соціальну тематику, адже в нас граються переважно легкі комедії та класика. Однак наша молодь, яка переважно заповнила залу, сприйняла виставу добре», - зазначається в повідомленні.

Учора відбулася й зустріч керівництва Житомирського обласного театру із закарпатським журналістським клубом «Театрал».

Житомиряни розповіли, що на постановку вистави використовують більше 50 тисяч гривень, коли в Закарпатському облмуздрамтеатрі ця сума в кілька разів нижча. Загалом житомиряни сподобалися молодою трупою і сучасним темпоритмом.

Сьогодні житомирський театр в Ужгороді покаже свою інтерпретацію класики: о 18.30 відбудеться вистава «Украдене щастя» за Іваном Франком.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...