Житомирський театр ім.І.Кочерги відвідав Міжнародний фестиваль в Словацькій Республіці

23.05.2019

Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім.І.Кочерги взяв участь у 58 фестивалі драми і художнього слова ім.О.Духновича, який 20-21 травня тривав у м. Пряшеві (Словацька Республіка).

Союз русинів-українців Словацької Республіки та організаційний комітет фестивалю драми і художнього слова ім.О.Духновича запросив колектив КП «Житомирського академічного українського музично-драматичного театру  ім.. І.А.Кочерги» Житомирської обласної ради, як культурного представника від Житомирської області, на участь у фестивалі з виставами «Украдене щастя» І.Франко, режисер – з.д.м України Наталія Тімошкіна та казкою «Муха-цокотуха» К.Чуковський, режисер Ірина Антонюк.  

«Поїздка на 58-ий Міжнародний фестиваль драми і художнього слова ім.О.Духновича стала яскравим, емоційним та творчим поштовхом у подальшій праці для колективу театру ім. І.Кочерги на міжнародній арені», – зауважила директор-художній керівник театру з.п.к України Наталія Ростова. 
 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...