Житомирський художник Дмитро Краб про стріт-арт, свої графіті та секрети успіху. ВІДЕО та ФОТО

12.10.2017

 

Житомирянин Дмитро Краб продовжує прикрашати місто своїми графіті. Черговий яскравий малюнок  у серпні цього року він  представив на одній із будівель по вулиці В.Бердичівській,45 навпроти ЖДУ ім.І.Франка.

Зобразив птахів, подібних до тих, що свого часу малював  на вході у Гідропарк. Фото своєї роботи у соцмережі підписав "Земне, але недосяжне".

 
А вже у перші дні вересня у Житомирі з'явилося «космічне графіті». Над ним він працював кілька днів і закінчив напередодні святкування Дня міста.

 
Це графіті можна знайти на будинку за адресою вул.Леха Качинського, 4, біля якого вже другий рік поспіль пролягає маршрут Космічного напівмарафону в Житомирі.
 

Нагадаємо, що  Дмитро реалізував проект “Житомир в орнаменті” - таке графіті знаходиться на одній із будівель на В.Бердичівській.

Також він зобразив “Українську абетку міста” на будинках у центральній частині міста.

У Житомирській міськраді є графіті Дмитра Краба. Це його проект під назвою"Візуалізація гімну України".

Також він подарував місту арт-велопарковку, яку встановили біля обласної бібліотеки.

Читайте також:На вході у Гідропарк в Житомирі з'явилися графіті птахів.

Більше про художника, його роботи, вуличне мистецтво та секрети успіху - дивіться у відео від  Демиурги.

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Синоптики обіцяють у Житомирі сонячний та теплий тиждень. «Перший житомирський» прогулявся  містом із сонцезахисними окулярами, які незабаром вже...