Вистави у дворику та арт-майстерні: драмтеатр відкриває театральний сезон

19.08.2020

 

21-22 серпня Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім.І.Кочерги відкриває 77 театральний сезон. Вистави показуватимуть навіть на відкритому повітрі.

Про це повідомили в адміністрації театру:

«Попри пандемії й негаразди, театру бути! А це значить, що все у нас з вами буде добре адже колектив театру приймає новий виклик часу і розширює кордони вже існуючого сценічного простору».

Театральний сезон розпочнеться з вистави «Дарагой тавариш Б-г» за оповіданням Анатолія Крима «Лист Богу».

У прем’єрний тиждень глядачам також пропонують нові сценічні локації: арт-майстерня Аліни Далініної, де актори гратимуть ліричну комедію «Зовсім інші», та мистецький дворик театру «під колоритною вербою», де зіграють перлину української класики трагікомедію «Кайдашева сім'я».

«Для колективу театру це новий виклик, тому що вуличне дійство має свою специфіку, технічні та адміністративні нюанси», – коментують у театрі.

Старт театрального сезону відбудеться о 19:00 год 21 та 22 серпня на основній сцені театру. Квитки можна придбати в касі театру (тел.47-33-88).


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...