Відкриття кінотеатрів запланували на 2 липня, але Житомир може запізнитися

11.06.2020

 

Кінотеатри можуть поновити роботу після карантинного простою вже 2 липня.

Чи зможуть запрацювати кінотеатри у Житомирі – залежить від щоденної статистики щодо нових захворювань. Поки місто і область не можуть перейти до нових етапів послаблень карантину через вищий показник захворюваності, ніж встановлені норми (12 випадків на 100 тис населення).

Про дату для кінотеатрів – 2 липня –  повідомив голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами комітету Верховної Ради з гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко у Telegram, пише УП.

Умови відкриття кінотеатрів обговорювали на зустрічі з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим, новим міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком та представниками кінотеатрів.

Як повідомив Сушко, Кабмін готовий був дозволити працювати кінотеатрам вже з 10 червня, але через брак нових стрічок вони не були готові відкритися.

Тож, попередньо визначили, що кінотеатри зустрічатимуть глядачів з 2 липня.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...