В листопаді в Житомирі відбудеться XІІІ фестиваль документального кіно DOCUDAYS UA

10.10.2016

 

Із 8 по 12 листопада у Житомирі покажуть документальні стрічки у рамках “Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини”.

Це будуть 4 закордонні фільми, які розповідатимуть про помилково засуджених, боротьбу за права жінок, стосунки між батьками та дітьми і дитячі хобі. Також будуть 4 фільми українських режисерів про життя вівчарів у Карпатах, курси української мови на Сході та Півдні України, про те, як журналісти боролися та зберігали документи Януковича. Ще один фільм розповість про Майдан SOS – ініціативу, що юридично підтримувала людей під час і після Майдану.

Молодіжна громадська організація “Сучасний формат” проводить покази фільмів фестивалю Docudays UA із 2009 року. Вже другий рік після перегляду фільмів глядачів запрошують поділитися враженнями від тематики та самого фільму в рамках обговорення та дискусії.

Більшість кінопоказів цьогоріч проходитиме о 15:00, проте відкриття та завершення фестивалю із кінопоказами відбудеться о 19:00.

Вхід на всі перегляди вільний. Усі фільми мовою оригіналу, закордонні фільми – із українськими субтитрами. Кінопокази відбуватимуться у кінотеатрі “Україна” (вул. Київська, 13).


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...