У Житомирі завершили зйомки фільму про Сергія Корольова

2.04.2020

 

У Житомирі завершили зйомки художньо-документального фільму про Сергія Корольова "Незламний. Шлях до мрії".

Про це розповів режисер-постановник стрічки Петро Авраменко Суспільному.

За словами режисера, творча група завершила зйомки і зараз працює над музикою, звуком та кольором. Уся робота має закінчитися у квітні.

«Залишається тільки постпродакшн. Працюємо дистанційно. Звукорежисер займається тонуванням звуку, перекидає мені по інтернету. Слухаємо, перевіряємо, дивимося. Працюємо над музичними фонами, музичними підкладками. Євген Хмара – відомий композитор – підписує з нами договір і дає свої композиції на використання в нашому фільмі. Працює наш продюсер Іван Кваша дистанційно. Ми з ним ведемо перемовини щодо показу цього фільму на національних каналах. Маємо величезну надію, що у нас все вдасться», – розповів Петро Авраменко.

Кошти на фільм виділила міська рада, проте має долучитися і обласна рада

«Нас запросили до обласної ради на бюджетну комісію, і депутати підтримали нас дофінансувати, але так сталося, що в країні і світі така ситуація. Маємо надію, що все буде добре. І з країною, і з нами, і з нашим фільмом», – сказав режисер.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...