У Житомирі з міського бюджету виділили кошти на зйомки фільму про Корольова

18.09.2019

 

17 вересня, на сесії міської ради депутати підтримали рішення щодо виділення коштів на завершення зйомок відеоролику «С.П. Корольов. Частина 2»  в рамках проєкту «Видатні постаті Житомира» у сумі 199,0 тис.грн.

Про це повідомляють на сайті міськради.

Режисер фільму - заслужений артист України Петро Авраменко. Кінострічка має розповісти історію про видатного українського радянського вченого у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктора, що народився у Житомирі у став відомим на весь світ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Житомирській області знімають фільм про Сергія Корольова.

Довідково: Народився видатний український вчений 12 січня 1907 року у місті Житомир. Основним напрямком роботи Корольова була розробка багатоступеневих міжконтинентальних ракет. Створена ним балістична ракета (МБР) Р-7 мала дальність 8 тисяч кілометрів, модернізований варіант МБР Р-7А – 12 тисяч кілометрів. Навіть сучасні ракетні комплекси оснащуються твердопаливними ракетами, в основі яких лежить МБР РТ-2, створена Корольовим.Нагадаємо, що в рамках проєкту  «Видатні постаті Житомира» знято фільм про Олега Ольжича, другий - фільм про барона де Шодуара, режисер обох стрічок - Петро Авраменко.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...