У Житомирі влаштують фестиваль «Дні Японії»

14.05.2019

У жителів обласного центра та гостей міста є унікальна можливість – потрапити до Японії без закордонного паспорта. Адже 24-26 травня Житомир перетвориться у справжнісіньку східну країну з її культурою, колоритом та мистецтвами. В останні вихідні травня цього року проходитиме фестиваль «Дні Японії». За три дні проведуть різноманітні майстер-класи, демонстрації, бізнес-семінар, виставки, уроки японської мови та каліграфії, виступи японських митців.

Житомир став шостим містом в Україні, в якому проведуть «Дні Японії». Раніше подібні заходи вже організовували у Львові, Одесі, Дніпрі, Вінниці та Києві. Про це розповіли організатори Фестивалю – Українсько-Японський центр КПІ ім. І. Сікорського. Співорганізаторами культурного дійства виступають управління культури облдержадміністрації та Житомирської міської ради.

Цього року жителі Житомира мають можливість познайомитися з багатою та загадковою культурою країни сонця, що сходить. Фестиваль стартує у п’ятницю – 24 травня – і буде розміщуватися на кількох локаціях у центрі міста. Управління культури ОДА допомагає з організацією та підготовкою локацій, а також підготовкою волонтерів. Волонтерами будуть студенти, котрі допомагатимуть організаторам фестивалю на всіх точках, де проводитимуть заходи.

Що ж чекає на гостей фестивалю?

Концерти японської музики. Відомий японський піаніст виступатиме у Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера.

Виставки про сучасну та традиційну Японію: фотовиставки, виставки каліграфії, бонсай, кімоно, тощо.

Заняття з японської мови.

Лекції про інновації, туризм, культуру та побут Японії.

Майстер-класи та демонстрації з японських мистецтв.

Майстер-класи з чайної церемонії, техніки японської упаковки фурошикі, японські логічні ігри, японського аранжування квітів ікебана.

Окрема освітня програма для місцевих підприємців.

Участь у всіх заходах фестивалю БЕЗКОШТОВНА.

У кінотеатрі ім. І. Франка показуватимуть японські анімаційні мультфільми.

У Житомирському обласному краєзнавчому музеї продемонструють роботи японського митця Маюко Канадзава.

У день відкриття фестивалю до Житомира завітає Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Й.В. п.Такаші Кураі з делегацією.

24 травня у Житомирі бізнес-семінар за участі топ-менеджерів японських компаній. Лекції досвідчених управлінців офісів японських компаній не лише розширять світогляд, а й стануть чудовою інвестицією у економічний розвиток регіону.

Заявки на участь приймаються до 15 травня 2019 року. Від однієї організації подати заявку може максимум два учасники.

Дата проведення: 24 травня 2019 року

Час проведення: 11:00 – 14:00

Місце проведення: сесійна зала Житомирської міської ради (ІІ поверх, майдан ім. С.П. Корольова, 4/2)

Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/UMt2Dcb8oH9RCFH39

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...