У Житомирі влаштують фестиваль «Дні Японії»

14.05.2019

У жителів обласного центра та гостей міста є унікальна можливість – потрапити до Японії без закордонного паспорта. Адже 24-26 травня Житомир перетвориться у справжнісіньку східну країну з її культурою, колоритом та мистецтвами. В останні вихідні травня цього року проходитиме фестиваль «Дні Японії». За три дні проведуть різноманітні майстер-класи, демонстрації, бізнес-семінар, виставки, уроки японської мови та каліграфії, виступи японських митців.

Житомир став шостим містом в Україні, в якому проведуть «Дні Японії». Раніше подібні заходи вже організовували у Львові, Одесі, Дніпрі, Вінниці та Києві. Про це розповіли організатори Фестивалю – Українсько-Японський центр КПІ ім. І. Сікорського. Співорганізаторами культурного дійства виступають управління культури облдержадміністрації та Житомирської міської ради.

Цього року жителі Житомира мають можливість познайомитися з багатою та загадковою культурою країни сонця, що сходить. Фестиваль стартує у п’ятницю – 24 травня – і буде розміщуватися на кількох локаціях у центрі міста. Управління культури ОДА допомагає з організацією та підготовкою локацій, а також підготовкою волонтерів. Волонтерами будуть студенти, котрі допомагатимуть організаторам фестивалю на всіх точках, де проводитимуть заходи.

Що ж чекає на гостей фестивалю?

Концерти японської музики. Відомий японський піаніст виступатиме у Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера.

Виставки про сучасну та традиційну Японію: фотовиставки, виставки каліграфії, бонсай, кімоно, тощо.

Заняття з японської мови.

Лекції про інновації, туризм, культуру та побут Японії.

Майстер-класи та демонстрації з японських мистецтв.

Майстер-класи з чайної церемонії, техніки японської упаковки фурошикі, японські логічні ігри, японського аранжування квітів ікебана.

Окрема освітня програма для місцевих підприємців.

Участь у всіх заходах фестивалю БЕЗКОШТОВНА.

У кінотеатрі ім. І. Франка показуватимуть японські анімаційні мультфільми.

У Житомирському обласному краєзнавчому музеї продемонструють роботи японського митця Маюко Канадзава.

У день відкриття фестивалю до Житомира завітає Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Й.В. п.Такаші Кураі з делегацією.

24 травня у Житомирі бізнес-семінар за участі топ-менеджерів японських компаній. Лекції досвідчених управлінців офісів японських компаній не лише розширять світогляд, а й стануть чудовою інвестицією у економічний розвиток регіону.

Заявки на участь приймаються до 15 травня 2019 року. Від однієї організації подати заявку може максимум два учасники.

Дата проведення: 24 травня 2019 року

Час проведення: 11:00 – 14:00

Місце проведення: сесійна зала Житомирської міської ради (ІІ поверх, майдан ім. С.П. Корольова, 4/2)

Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/UMt2Dcb8oH9RCFH39

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...