У Музеї Космонавтики пройде всеукраїнський семінар

12.01.2012

 
До 105 річниці від дня народження Сергія Корольова, яке відзначатиметься сьогодні, житомирський Музей Космонавтики підготував спеціальну програму, передає Житомирська хвиля.  
 
Вшанування нашого видатного земляка розпочнеться з покладання квітів до його пам’ятника на центральній площі Житомира та до погруддя, встановленого біля музею. Розповідає завідуюча меморіальним будинком-музеєм Сергія Корольова Ніна Карехіна:
 
"Об 11 годині розпочне свою роботу методологічний семінар "Сучасний Музей Космонавтики: організація експозиційного простору". Для учасників семінару буде проведено екскурсії. Як відомо, головний конструктор не раз замислювався про новий етап пропаганди, якого стала потребувати космонавтика після перших стартів. І ним став музей. Не випадково Сергій Корольов став одним із ініціаторів створення державного Музею Космонавтики в Калузі"
 
Також у рамках відзначення 105 річниці від дня народження Сергія Корольова відбудеться презентація документального фільму "Дивовижні світи  Ціолковського". 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...