У Музей українських домашніх ікон в Радомишлі на безкоштовні екскурсії кличуть молодь і військових з родинами

24.10.2019

 Восени стартував проект по Музею українських домашніх ікон та старожитностей «ДУША УКРАЇНИ»  у Замку-музеї "Радомисль" з аудіогідом. Нова цікава інтерактивна екскурсія трьома мовами та власний тур по музею.

На нову екскурсію запрошуються безкоштовно учні шкіл, студенти профільних факультетів, військові з родинами. Заявки на безкоштовну екскурсію приймаються до 1 листопада.

Унікальна можливість відвідати чудове місце, що потопає в осінній красі, казковий Замок та музей наповнений сакральними речами й старожитностями. Дізнатися про маловивчене явище «домашньої ікони», секрети українських іконописних майстерень, доторкнутися до давніх українських мистецтв, а також заглибитися у традиції і таємниці української родини.

Під час екскурсії з аудіогідом можна самостійно пересуватися музеєм, за власним бажанням планувати свій час, робити зупинки на фото, обговорювати нові цікаві відомості з друзями, або детально роздивитися старовинну річ чи просто посидіти в затишній атмосфері одного з замкових залів та продовжити екскурсію в зручний час.

Проект оснащення музею аудіогідами здійснений завдяки гранту Українського культурного фонду.

Заявки на безкоштовні екскурсії приймаються за телефоном 068 86 702 50 та електронну адресу radozamok.museum@gmail.com.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...