У краєзнавчому музеї відкриють виставку «Житомир: який він є»

8.07.2016

 

Житомир має свій неповторний дух та неповторних жителів. Саме це і підкреслив своїми фотороботами Олександр Колісний.

Офіційне відкриття виставки відбудеться 13 липня 2016 року о 10.00 год. в приміщенні Житомирського обласного краєзнавчого музею.

На персональній виставці фотохудожника Олександра Колісного «Житомир: який він є» будуть представлені найрізноманітніші аспекти буття Житомира і самих житомирян. Легкий гумор і іронія лише підкреслюють філософський зміст робіт.

Запрошуємо жителів та гостей міста відвідати фотовиставку майстра.

Довідково. Олександр Колісний — фотограф-документаліст, майстер підмічати деталі, невидимі для пересічної людини. Він працював фотокореспондентом у газетах «Вечірній Житомир», «Эхо», «Молодіжна газета», «Житомирщина», його світлини часто публікувалися на шпальтах «Голосу України» та «Урядового кур’єра». У творчому доробку митця ювілейний фоліант банку «Аваль», фото для презентаційного видання «Кордон» Державної прикордонної служби України. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...