У Кмитівському музеї на Житомирщині діє виставка «Війна в музеї»

2.09.2019

 «Війна в музеї» – під такою назвою запрацювала нова виставка відділу сучасного мистецтва Кмитівського музею. Виставка є третьою у програмі «Жести ставлення», що запрацювала на базі музею у липні цього року.


Третю виставку присвятили дослідженню способів мистецтва минулого століття та сучасності дивитися на війну. Куратор український художник та скульптор Микита  Кардан розповідає:

«Колекція музею у Кмитові містить багато творів з воєнною тематикою. Це пов’язано, серед іншого,  з тим, що засновник музею Йосип Буханчук був ветераном Другої світової війни. Сьогодні ми показуємо роботи про війну як з колекції музею, так і залучаємо до цієї виставки сучасне мистецтво».

Реалізовується проєкт за підтримки Українського культурного фонду та управління культури та туризму Житомирської ОДА.

Триватиме виставка «Війна в музеї» з 31 серпня по 2 жовтня. Впродовж цього часу у музеї відбудуться читання письменниць Євгенії Бєлорусець та Гасі Шиян, твори яких присвячені війні на Сході України. Дати читань будуть повідомлені окремо.

Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука знаходиться за адресою: с. Кмитів, вул. Покровська, 42.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...