Проект Дмитра Краба "Житомир в орнаменті" підтримав місцевий меценат Розенблат. ФОТО

13.09.2014

 

 Близько місяця знадобилося аерографу Дмитру Крабу, аби прикрасити стіну будівлі в центрі Житомира і презентувати авторський проект для громадськості міста.

Хлопець каже, що на стіну приміщення по вул.В.Бердичівській приглядався років два, а в голові була ідея зробити творчий подарунок Житомиру. Так співпало, що цьогоріч місто відзначає ювілей - 1130 років і такий проект виявився дуже доречним.

Дмитро спочатку підготував за кілька тижнів детальний ескіз майбутнього шедевру і за одну ніч разом з помічниками з 22.00 до 7 ранку перенесли на згадувану стіну.

Далі послідувала клопітка робота, спостерігати за якою могли усі перехожі, а от  презентував  Краб готову картину 12 вересня.

З-поміж інших запросив на захід своїх друзів, а також меценатів - родину Борислава Розенблата. Саме ці люди фінансово підтримали ініціативу художника, адже її втілення потребувало коштів.

Попередньо стіну для майбутнього герба підготували та пофарбували, а потім придбали витратні матеріали для самої картини.

Краб вдячний за таку допомогу Розенблату, адже його ідею досить адекватно сприйняли і тепер усе місто зможе насолоджуватися малюнком, де зображена історія міста та найвизначніші памятки Житомира, які збереглися до сьогодення.

Дмитро передав своєму меценату під час презентацію оцифрований варіант малюнку, а Розенблат в свою чергу представив футболку із зображенням цього герба.

Розенблат також запевнив, що найближчим часом займеться облагородженням верхньої частини будинку, де Дмитро зобразить ще якийсь цікавий малюнок.

Наразі за 100 гривень у наметі біля малюнка на Бердичівській усі можуть придбати такі ж футболки чи магніти за 20 гривень. Абсолютно всі кошти від реалізації продукції направлять на потреби місцевого військового госпіталю.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото в альбомі Першого житомирського у соцмережі


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
Крізь біль, піт та тремтіння м’язів – у Житомирі 5 годин тривала запекла боротьба за перемогу у Чемпіонаті з кросфіту серед команд десантно-штурмових військ...