Новограді-Волинському хочуть оголосити 2021 рік – роком Лесі Українки

26.12.2020

 

На засіданні третьої сесії Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання депутати підтримали рішення про оголошення у Новоград-Волинській міській територіальній громаді 2021 року – роком Лесі Українки.

Аби оголосити 2021– роком Лесі Українки на Житомирщині та в Україні, депутати відправили офіційні листи до обласної ради та до Президента України.

Про це повідомляє відділ інформації та зв’язків з громадськістю на сайті Новоград-Волинської міської ради.

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження української поетеси, громадської діячки, драматургині, перекладачки, однієї з фундаторок новітньої української літератури Лесі Українки, яка народилася у місті Новоград-Волинський на Житомирщині.

Пишаючись своєю землячкою, депутати Новоград-Волинської міської ради оголосили 2021– роком Лесі Українки у громаді та надіслали офіційні листи зі верненнями про оголошення наступного року– роком Лесі Українки: в області –до Житомирської обласної ради, в Україні – до Президента України.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...