На Житомирщині стартує тур з виставою про творчість Тараса Шевченка

20.09.2019

 Знайомство з творчістю Кобзаря може бути ще цікавішим і зовсім нестандартним! Для цього вам варто відвідати хоч одну виставу «#зШевченкоТур205 2050». Перший показ відбудеться у вівторок, 24 вересня, у м. Баранівка.


«#зШевченкоТур205 2050» – це тур з виставою про творчість Тараса Шевченка. Вистави будуть проходити в начальних закладах Житомира, Новоград-Волинського, Баранівки та інших населених пунктах області. Запрошуватимуть учнів 4-х – 8-х класів і всіх бажаючих. Сама назва проекту нагадує про 205-річчя від дня народження Кобзаря, а 2050 рік у назві – символ того, що нинішнє молоде покоління буде пам’ятати його творчість через роки.

Вистави «#зШевченкоТур205 2050» проходять за грантової підтримки Житомирської ОДА у 2019 році, загальна сума якої складає 91 000,00 грн.

Організатори – громадська організація «Дивосвіт».

 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...