Мінкульт проти карантину вихідного дня, який ініціює МОЗ

9.11.2020

 

Міністерство культури проти карантину вихідного дня, який ініціює Міністерство охорони здоров'я. Адже це може спричинити негативні наслідки для сфери культури та креативних індустрій.

Читайте також: Наші діти хочуть їсти: більше тисячі підприємців прийшли до Бунечка.

Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко:

"Сотні тисяч працівників в Україні можуть залишитися без роботи. Тобто йдеться про життя та існування людей.

Окреме питання, чи витримає економіка України, якщо свою роботу призупинить сфера, яка генерує від 2 до 4% ВВП. І це ми говоримо в розрізі сфери культури, хоча варто пам’ятати, що загалом аналогічні ризики й для мікро, малого та середнього бізнесу".

Він зазначив, що заклади культури - не епіцентр для розповсюдження вірусу. За словами Ткаченка, контролювати дотримання карантинних обмежень у закладах культури чи не найпростіше: потік людей регулюється, розсадка визначається, те, щоб відвідувачі перебували у масках та температурний скринінг – постійно відстежується, дезінфікуючі засоби завжди в доступі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...