Маргарита Костеньова із Житомира - наймолодший композитор країни

2.05.2019

 6 травня  о 17 годині в приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги (майдан Соборний, 6) відбудеться урочисте вручення Сертифікату від Національного реєстру рекордів України учениці Житомирської музичної школи імені Святослава Ріхтера Маргариті Костеньовій, як наймолодшому композитору України.

Дана подія відбудеться в рамках гала-концерту кращих учнів та викладачів шкіл естетичного виховання міста Житомира, де також відбудеться нагородження обдарованих та перспективних учнів стипендіями Житомирського міського голови.

Маргарита Костеньова - лауреат та переможець багаточисельних Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсів, учасниця телепроекту "Круче всех" на телеканалі "Інтер".

Власні твори Маргарита почала писати у 8 років. Кожен її твір був створений під впливом певних подій та вражень: знайомства на фестивалях-конкурсах з артистами, які вже підкорили світову сцену; тепла атмосфера глядацьких залів та вдячність слухачів; трагічна ситуація, яка вирує на сході України.

Маргаритка закохана в Національний український інструмент - бандуру. І вже в такому юному віці маленька бандуристка популяризує українське мистецтво власними творами.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...