"Мандрівки Житомирщиною": справжня поліська хата у Городському. ФОТО

18.10.2019

 

Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання.

Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує Житомирщина – с. Городське Коростишівського району, яке знаходиться за 50 км від Житомира і 100 км від Києва.

12 років тому тут створили культурно-мистецький центр «Поліська хата».

Господиня центру Інна Величко і розповість про саму хату під солом’яною стріхою, і проведе екскурсію, і почастує справжніми українськими стравами.

Життя у центрі кипить: тут проводять виставки, майстер-класи, влаштовують українські обряди. Сюди приїжджають навіть іноземці, аби познайомитися зі справжньою українською культурою. 

Нещодавно у Городському створили ще один туристичний пункт: на території пам’ятки археології Червона гора облаштували ландшафтно-скульптурний оглядовий майданчик, де встановили трипільські скульптури. 

Так, село може відродитися та приваблювати туристів, якщо знаходяться інтузіасти та люди, закохані у свою справу.

Якщо маєте бажання відвідати «Поліську хату» та поринути в українську культуру, телефонуйте за номером (067) 723-53-82.

 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Близько року тому житомирянин Володимир Саванчук облаштував в орендованій кімнаті в будівлі на Домбровського лабораторію із вирощування австралійського...