Лялькар з Житомира отримав найвищу оцінку на Всеукраїнському фестивалі вуличного мистецтва

27.01.2020

 

Сергій Соловйов, який весь час радує дітей та дорослих у Житомирі справжніми ляльковими шоу, вразив суддю на Всеукраїнському фестивалі вуличного мистецтва.

Подія проходила у Харкові 24-26 січня. Це була вже третя частина фестивалю.

Серед усіх артистів лялькар з Житомира Сергій Соловйов (театр ляльок "Комплімент") отримав найвищу можливу оцінку – 30 балів.

Суддею цього разу була режисерка Театру імені Пушкіна Ольга Турутя-Прасолова.

 «Лялькар Сергій Соловйов - це було справжнє вуличне шоу. Його не треба було шукати - я просто побачила натовп й пішла подивитися, що там відбувається. А там виступав артист. С публікою він працює дуже професіонально. Використання реквізиту дуже винахідливе. Не було жодної паузи, на кшталт "зачекайте, я зараз дістану одну штуку". Все звідкись з’являлося, кудись зникало, з легкістю, без зупинок. Навіть смартфон був вмонтований в руку. Всі глядачі, котрі зупинились, як я, подивитись, що тут відбувається, залишалися задоволені», – поділилася враженнями суддя.

Фото зі сторінки ФБ Сергія Соловйова.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...