Хор «Gloria» з Житомира здобув перемогу в міжнародному конкурсі в Італії

29.08.2019

 У світовій столиці поліфонії - місті Ареццо, італійської провінції Тоскана  22 - 24 серпня 2019 року відбувся 67 Міжнародний поліфонічний конкурс «Гвідо д’Ареццо», на якому успішно виступив хор «Gloria» Житомирської музичної школи №1 ім. Б.М.Лятошинського.

У конкурсі взяли участь 700 співаків, 18 хорових колективів із 13 країн: Італії, України, Естонії, Угорщини, Польщі, Норвегії, Болгарії, Росії, Індонезії та ін.

Хор «Gloria» відкрив музичний фестиваль виконанням «Молитви за Україну» Миколи Лисенка.
Зразковий хор «Gloria» - де художній керівник та диригент Заслужена артистка України Наталія Андріївна Клименко, концертмейстер - Заслужений діяч мистецтв України Олександр Петрович Клименко на найвищому професійному рівні представили нашу українську хорову культуру, перемогли в 5-й номінації «Колори Ареццо» «Джазова та сучасна музика» та отримали 3 премію в основній дитячій категорії.

До Дня Державного Прапора України, 23 серпня, діти долучилися до флешмобу «Прапор України - прапор миру, честі, єдності та гідності». Так, усі охочі колективи зібралися та робили фото з прапором України у знакових місцях Ареццо.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...