Хор «Gloria» з Житомира здобув перемогу в міжнародному конкурсі в Італії

29.08.2019

 У світовій столиці поліфонії - місті Ареццо, італійської провінції Тоскана  22 - 24 серпня 2019 року відбувся 67 Міжнародний поліфонічний конкурс «Гвідо д’Ареццо», на якому успішно виступив хор «Gloria» Житомирської музичної школи №1 ім. Б.М.Лятошинського.

У конкурсі взяли участь 700 співаків, 18 хорових колективів із 13 країн: Італії, України, Естонії, Угорщини, Польщі, Норвегії, Болгарії, Росії, Індонезії та ін.

Хор «Gloria» відкрив музичний фестиваль виконанням «Молитви за Україну» Миколи Лисенка.
Зразковий хор «Gloria» - де художній керівник та диригент Заслужена артистка України Наталія Андріївна Клименко, концертмейстер - Заслужений діяч мистецтв України Олександр Петрович Клименко на найвищому професійному рівні представили нашу українську хорову культуру, перемогли в 5-й номінації «Колори Ареццо» «Джазова та сучасна музика» та отримали 3 премію в основній дитячій категорії.

До Дня Державного Прапора України, 23 серпня, діти долучилися до флешмобу «Прапор України - прапор миру, честі, єдності та гідності». Так, усі охочі колективи зібралися та робили фото з прапором України у знакових місцях Ареццо.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Близько року тому житомирянин Володимир Саванчук облаштував в орендованій кімнаті в будівлі на Домбровського лабораторію із вирощування австралійського...