Без фан-зон та у масках: як в Україні проходитимуть концерти

9.06.2020

 

Із 10 червня в Україні дозволили проводити культурні масові заходи, проте Житомирської області це поки не стосується – тут продовжили карантин.

Тимчасові правила та рекомендації для організаторів та відвідувачів концертів опублікувало МОЗ, інформує hromadske.ua.

Так, на концертах і спектаклях діятимуть правила:

усім працівникам організатори мають міряти температуру;

відвідувачів зобов'язані забезпечити достатньою кількістю антисептиків;

обов'язковим є розміщення інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусу;

організатори мають нанести розмітку для дотримання дистанції 1,5 метри між відвідувачами.

Аби не допустити скупчення людей, забороняється створювати так звані фан-зони, а місця мають бути лише сидячими на відстані 1,5 метра. За столиками — не більше 4 осіб (без урахування дітей до 14 років), у залах зі стаціонарним розміщенням — з вільними місцями поруч, спереду та позаду (шахматне розміщення).

Якщо концерт чи інший захід відбувається просто неба, організатор має огородити територію. Для уникнення черг МОЗ рекомендує збільшити кількість пунктів пропуску, а контроль за вхідними білетами проводити безконтактним способом.

При проведенні заходів у приміщеннях, відвідувачі мають перебувати обов’язково у масках. Обов’язкове носіння масок також стосується працівників та організаторів закладу.

На заході відвідувачів не має бути більше, ніж одна особа на 5 квадратних метрів загальної прощі приміщення, або обгородженої території.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...