З'явилось понад 40 нових фінансових пірамід та сумнівних компаній

20.01.2021

 

За останні 3 місяці 2020 року в Україні виявили понад 40 сумнівних фінансових проєктів, серед яких - фінансові піраміди.

У них на меті - незаконним способом заволодіти коштами українців, повідомляє Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Загальна кількість таких проєктів складає близько 60.

Цей перелік включає проєкти:

- які нібито працюють на ринку Форекс або з іншими фінансовими активами,

- які вводять в оману громадян під виглядом співпраці з міжнародними фінансовими інвестиційними компаніями,

- які діють за механізмом надання надвеликого відсотку кешбеку за подарункові сертифікати, на зразок фінансової піраміди B2Bjewelry.

"Такі особи представляються потенційним жертвам як відомі та успішні фінансові компанії, які начебто мають великий досвід у сфері інвестицій та відмінну ділову репутацію з головними офісами в міжнародних фінансових столицях світу. Деякі компанії мають або роблять вигляд, що мають реєстрацію та юридичну адресу в містах України", - йдеться у повідомленні регулятора.

Автор: НКЦПФР
Перелік сумнівних фінансових проєктів
Перелік сумнівних фінансових проєктів
Автор: НКЦПФР
 Такі особи представляються потенційним жертвам як відомі та успішні фінансові компанії

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...