Журавський почав мститися журналістам після перемоги на виборах?

6.12.2012

 

 

Журналістці "5 каналу" Оксані Трокоз повідомили про кримінальне провадження по акції з поширення листівок в рамках кампанії "Помста за розкол країни" проти кандидата в народні депутати України Віталія Журавського.

Він переміг на минулих парламентських виборах у одному з мажоритарних округів у Житормирській області, пише «vstavay.info».

"Щойно дзвонив дільничний міліціонер з Коростишева. Каже, що розглядає кримінальне провадження щодо "Відсічі", листівок проти Журавського, які вони роздавали у будинку культури.

З’ясовують, хто така Катерина Чепура. Видно, Журавський після перемоги на виборах, починає наводити лад на своїй території, щоб усі боялись, щоб не насміхались." - повідомила на своїй сторінці у фейсбуці журналістка.

Нагадаємо, що Віталій Журавський є автором законопроекту «Про наклеп». 

 

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир – місто, яке має всі шанси отримати звання «місто контрастів», якщо говорити про перевірки місцевих ресторанів, готелів і салону краси. Перший із...
 Президент Петро Порошенко на Житомирщині  21 листопада відвідав центр підготовки Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та привітав військових з...