Житомирський суд повернув більше 9 тонн бурштину у дохід держави

1.07.2020

 

Більше 12,5 мільйонів гривень – саме на стільки збільшиться дохід держави завдяки поверненню незаконно видобутого бурштину.

Ухвалою Корольовського районного суду міста Житомира від 22.06.2020 бурштин вагою 9,2 тонни конфіскували у дохід держави, повідомляє прокуратура Житомирської області.

Сонячний камінь вилучили у минулому році на підпільних підприємствах з його обробки. Загалом це було 292 пакети бурштину загальною вагою 9,2 тонни.

Бурштин-сирець, оброблений камінь і готові вироби були розфасовані за фракціями.

Їх виявили співробітники СБУ у лютому і травні минулого року під час обшуків у фігурантів провадження в Одеській та Київській областях.

Також на території нелегальних «виробництв» правоохоронці вилучили майже два десятки верстатів для різки та огранки каменю.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...