Житомирський рибоохоронний патруль знищив 21 км браконьєрських сіток

22.02.2018

 Сьогодні, 22 лютого 2018 року Житомирським рибоохоронним патрулем знищено 616 одиниць заборонених знарядь лову (сітки, ятера, заборчики, косинки, павуки, волоки, підхваті, коломиї, драчі та ін.). З них: 510 одиниць – це сітки, загальною довжиною 21 км. Знищення здійснювалось шляхом приведення сіток у непридатність (рубання, різання), з подальшим направленням до спеціалізованого підприємства по утилізації. 

Знищувались ті заборонені знаряддя лову, згідно яких судом було прийнято рішення щодо конфіскації та знищення, а також ті, які рибоохоронними патрульними було вилучено згідно з актами безхазяйного майна.


Процес відбувся у присутності представників засобів масової інформації, громадськості та членів комісії, до складу якої окрім працівників рибоохоронного патруля, входять представники Житомирської ОДПІ Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Житомирській області та Управління юстиції у Житомирській області.

Довідкова інформація: Втретє з моменту створення (з 07.06.2017 року) Житомирський рибоохоронний патруль здійснив знищення заборонених знарядь лову. Всього за період роботи, з червня 2017 року по лютий 2018 року, інспекторами викрито 996 правопорушень, в результаті яких вилучено 1909 заборонених знарядь лову. Загальна кількість знищених знарядь лову становить 1514 одиниць, протяжністю близько 60 км. 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...