Житомирський бронетанковий завод сплатив 1,2 млн грн Міноборони за порушення договору

10.10.2018

У березні 2018 року військова прокуратура Центрального регіону України звернулася до господарського суду м. Києва з позовною заявою в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до ДП «Житомирський бронетанковий завод».

Суть позову – стягнення з останнього штрафних санкцій за неналежне виконання державного контракту. Установлено, що вказаний суб’єкт господарювання не здійснив поставку військової техніки, визначеної умовами контракту, порушивши договірні зобов’язання перед МОУ.

У зв’язку з цим замовником не було отримано цю військову техніку у визначені умовами терміни та у відповідній кількості, а отже – і не відправлено її до підрозділів ЗС України.

Отже, 11.07. 2018 за результатами роботи військової прокуратури Центрального регіону вказаний позов задоволено рішенням господарського суду м. Києва.

З ДП «Житомирський бронетанковий завод» на користь Міноборони стягнуто пеню в розмірі 578 755, 19 грн та штраф – 652 587, 32 грн. На даний час вказані кошти перераховано на рахунки Міністерства оборони України, інформує прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...