Житомирські автомайданівці показали мільйонний маєток заступника начальника УМВС. ФОТО

17.03.2014

 

Активісти Житомирського автомайдану продовжують показувати громадськості міста й області як живуть місцеві правоохоронці.

Їхні маленькі Межигір'я розташовані на околицях Житомира та у прилеглих селах. За високими парканами будинки та службові приміщення, вартість яких, за оцінками експертів, становить кілька мільйонів гривень.

Але збудовано це все на офіційну зарплату близько 100 тисяч на рік.

Поближче до лісу чи річки, по сусідству з не менш впливовими особами й чиновниками, за дорогими парканами й кованими воротами і навіть за шлагбаумами люблять відпочивати після трудових буднів міліцянти, прокурори та їх заступники.

Принаймні саме це довела чергова поїздка автомайданівців 15 березня, під час якої з поміж іншого, активісти та журналісти побували "в гостях"  у полковника міліції, заступника начальника УМВС в Житомирській області Миколи Будзинського.

З усього було видно, що люди у домі є, однак до автомайданцівців вони не вийшли. Сусіди не змогли сказати, хто точно живе поряд з ними, бо від людського ока все закрито. Кажуть, що господиня начебто із податкової, а господар  - служить "в органах".

Будівельники, які працювали у сусідньому будинку пояснили, що нікого біля подвір'я міліціянта не бачили, але й не заперечили, що автомайданівці приїхали правильно.

"Ми зараз знаходимося біля маєтка заступника начальника УМВС по кадрам. З власних джерел нам вдалося дізнатися, що саме тут він проживає з родиною. Попередньо ми з експертом вже були тут і з того, що вдалося побачити, він оцінив вартість будинку десь у розмірі 2-3 мільйонів, - пояснює один з активістів. - Це тільки ззовні, а що всередині звичайно не рахували. За нашою інформацією за рік Будзинський отримує не більше 100 тисяч зарплатні, тому йому треба вірою і правдою служити народу, не їсти і не пити років 30, аби за чесно зароблені кошти цей будинок".

"Нам повідомляють міліціонери, поки анонімно, що в УМВС, щоб потрапити на службі, отримати посаду чи звання  - треба платити хабарі. Навіть щоб пройти переатестацію теж треба заплатити. Людина, яка працює заступником по кадрам не може не знати про таке і не отримувати від цього свою частку. Керівництво міліції змінили частково, але ті, хто були нижче так і залишаються на своїх посадах. Ми вимагаємо люстрацію в правоохоронних органах. Нема часу чекати відповідного закону і ми не будемо його чекати, бо систему треба змінювати вже зараз", - додають автомайданівці.

Автомайданівці наголошують, що їх візити мають мирний характер і направлені в першу чергу на тих, хто недобросовісно виконує свою роботу і має причетність до хабарництва та перевищення службових повноважень.

Громада має знати, які люди начебто охороняють її спокій і порядок і звідки беруть кошти на дорогі маєтки, авто.

Юлія ДЕМУСЬ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...