За сюжет про Лук'янівське СІЗО проти журналіста порушать кримінальну справу?

9.04.2012

 
Київська прокуратура збирається порушити кримінальну справу проти автора журналістського розслідування "В'язниця №1" Костянтина Усова.
 
Відповідну інформацію озвучив на погоджувальній раді голова комітету ВР з свободи слова Юрій Стець, пише Українська правда.
 
"Журналісту Усову вже зараз погрожують. Крім того я знаю, що найближчим часом проти нього буде порушено київською прокуратурою кримінальна справа", - сказав він.
 
Стець також просив Литвина продемонструвати фільм Усова на сесійному тижні Верховної ради хоча б "фрагментально".
 
Водночас Литвин відмовився від пропозиції наголосивши, що депутатам насамперед необхідно приймати рішення щодо виділення бюджетних коштів та кадрові рішення для вирішення проблеми українських в'язнів.
 
"Всі хто хотів вже подивилися цей фільм, а хто ще не подивився може прийти до мене в кабінет і їм увімкну. Ми обговоримо цю проблему в п'ятницю у Верховній раді але навіщо його знову демонструвати? Потрібно ухвалювати законодавчі рішення", - зазначив спікер. 
 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...