Як житель Житомирщини автомобіль через інтернет купував

11.12.2019

 Інтернет в умовах сьогодення доходить до найвіддаленіших міст (хоча, ще не всіх, звісно). Через мережу не лише дізнаються інформацію, спілкуються, але і замовляють послуги та купують найрізноманітніші товари.

Навіть автомобілі. Проте правила фінансової безпеки вивчили не всі.

31-річний житель смт Попільні вирішив придбати автомобіль.

Для цього на одному з інтернет-сайтів вивчив пропозиції та відшукав підходящий варіант. Згодом зв’язався з продавцем транспортного засобу, який, після обговорення умов продажу, попросив завдаток у якості підкріплення угоди. Покупець погодився на таку умову та ще наприкінці листопада переказав понад 21 тисячу гривень на вказаний рахунок.

Після того зв’язок з «продавцем» обірвався.

Ні придбати автомобіля, ні повернути грошей чоловік, звісно, не зміг, відтак звернувся до поліції.

Нині у рамках розпочатого за ст. 190 (Шахрайство) ККУ кримінального проваджень поліцейські встановлюють осіб, причетних до злодіяння.

А також закликають громадян бути обачними у фінансових питаннях.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...