В Житомирській області за крадіжку майна судили військовослужбовців

22.07.2016

 

До кримінальної відповідальності притягнули командирів двох взводів батальйону забезпечення однієї з військових частин регіону.

Як повідомляють у СБУ, зловмисники міняли призначену для ремонту чи розбору на запасні частини автомобільну техніку на старішу, а новішу привласнювали.

Для приховування фактів підміни вони перебивали ідентифікаційні номери на автівках, використовуючи для цього цифрові і буквені ударні клейма, що знаходилися на відповідальному зберіганні у військовій частині.

Вироком Житомирського районного суду Житомирської області командира взводу забезпечення військової частини визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 410 (викрадення військового майна військовослужбовцем шляхом шахрайства), ч. 4 ст. 27, ст. 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на п’ять років із іспитовим строком один рік.

Його спільника – командира взводу обслуговування та ремонту автомобільної техніки – визнано винним за ст.290 КК України і оштрафовано на 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...