В Житомирі 54-річний чоловік чіплявся до дівчаток на вулиці

1.08.2014

 

Правоохоронці вгамували дебошира та заспокоїли налякану юнку, яку нападник добряче пошарпав за волосся.

Про це повідомляє УДСО при УМВС України в Житомирській області

Повідомлення про немолодого чоловіка, який чіпляється до перехожих на одній з вулиць обласного центру надійшло увечері. До місця події направився наряд УДСО при УМВС, який на той час був найближче.

З’ясувалося, що нетверезий чоловік посеред вулиці почав чіплятися до людей, серед яких була й 15-річна дівчина. Юнка зауважила, що не бажає спілкуватися з нахабою, попросила щоб той лишив її у спокої та перестав кричати. Проте дебоширу це дуже не сподобалось і він, вхопивши дівчину за волосся, почав шарпати зі сторони в сторону.

Саме цю картину застали бійці групи затримання УДСО при УМВС. Вони швидко вгамували розлюченого чоловіка. Його доставили до Житомирського міськвідділу міліції для встановлення особи та прийняття подальшого рішення щодо правової кваліфікації події. Неадекватним хуліганом виявився 54-річний житомирянин.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
вбивця
Винайняв кілера, аби вбити бізнес-партнера. У Житомирі правоохоронці попередили замовне вбивство. За даними слідства, виконати вбивство 41-річний підприємець...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...