У Житомирі шукають вбивцю 20-річної студентки Ганни Голубенко, тіло якої виявили в лісі. ВІДЕО

10.08.2018

 

Дівчина пішла з дому ще 2 серпня, а через кілька днів її знайшли мертвою в лісосмузі біля траси, йдеться в сюжеті ТСН.

Рідні до останнього сподівалися, що Ганну знайдуть цілою та неушкодженою, але сталося найгірше. Бездиханне тіло дівчини знайшов місцевий житель, який збирав горіхи і почув неприємний запах. Він підійшов ближче до яру і побачив, що з-під шиферу стирчить жіноча рука. "Ось із цієї гірки я подивився – людська рука, прикрита шифером. Вона лежала головою сюди ось, тут посередні. Не в самій ямі", - розповів чоловік.

Студентка місцевого педагогічного університету походила з благонадійної родини, репутацію також мала добру. На сполох рідні забили не одразу, бо думали, що вона може бути в гостях у друзів. Як дівчина опинилась у лісосмузі біля траси за 20 кілометрів від свого будинку – невідомо. "Мобільний телефон, наче вона тягнулася ще подзвонити, білий мобільний телефон. Вдягнута була легенько, не роздягнута. Всі речі були при ній, золотий ланцюжок, сумочка, мобільний телефон дорогий – нічого не вкрадено", - розповів свідок Микола Литвиненко.

Те, що це саме зникла студентка, у слідчих сумнівів не було – її розпізнали за особливими прикметами. Самогубство в поліції відкидають, але від чого саме дівчина померла – поки не розголошують. Слідчі намагаються відтворити її пересування в день зникнення. Є інформація, що вона хотіла влаштуватися на роботу до Києва.

"Поліцією було розпочато низку розшукових заходів, перевірялося оточення і перевірялося, чи вона знаходитися у столиці", - пояснила інспектор відділу зв’язків з громадськістю поліції в Житомирській області Наталія Тимчук.

Правоохоронці відкрили провадження за статтею про вбивство. "Мати дівчини звернулася до поліції 6  серпня. Ми можемо ствержувати, що на момент подання заяви дівчина вже була мертва", - констатувала представник поліції. Рідні загиблої з пресою не спілкуються. Єдине, що каже сестра Ганни – у родині й гадки не мають, що могло статися.

"Вийшла із дому та не прийшла, більше ніякої інформації немає. Поки ніяких свідчень ми давати не можемо, тому що триває слідство", - пояснила вона. У поліції чекають на результати експертизи, котра дасть відповідь на питання про причину смерті дівчини.

Убивцю шукають серед знайомих студентки, але не відкидають і версії, що дівчина могла напередодні зникнення з кимось познайомитися. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...