У Житомирі судитимуть посадовця-хабарника з міськради та посередника, який передавав йому гроші

4.10.2019

 Прокуратурою Житомирської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно посадовця Житомирської міськради та місцевого жителя.

Так, заступника директора Департаменту Житомирської міськради  обвинувачують у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 358, ч.4 ст. 358 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, а також пособництво у підробленні офіційних документів, з метою їх використання особисто, за попередньою змовою групою осіб, та використання таких документів).

Ще одного фігуранта кримінального провадження  обвинувачують у скоєнні злочину за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 358 КК України (посередництво в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, а також у підробленні офіційних документів з метою їх використання іншою особою, за попередньою змовою групою осіб).

Органом досудового розслідування установлено, що посадовець міськради через посередника одержав від юридичної особи неправомірну вигоду на загальну суму 2800 доларів США. Роль посередника в одержанні неправомірної вигоди виконував непрацюючий 27-річний житомирянин.

Такі «платні послуги» заступник директора Департаменту міськради встановив представнику юридичної особи за державну реєстрацію права власності на 27 об’єктів нерухомості, до яких входили господарські приміщення розпайованого майна - ферми, склади, інші будівлі.
 До того ж, на 17 майнових об’єктів право власності було зареєстроване за підробленими документами із фальшивими печатками, які надав спільник-посередник.

Оперативними працівниками задокументовано три факти одержання неправомірної вигоди: двічі - по 500, та ще один - 1800 доларів США. 

У квітні 2019 року, під час одержання третьої частини зловмисників було викрито завдяки спільним діям прокуратури області, співробітників УСБУ в області та слідчих ГУНП в області.

Досудове розслідування проводили органи поліції.
Справу розглядатиме Богунський районний суд міста Житомира. Публічне обвинувачення здійснюватиме прокуратура області.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...