У Житомирі шукають осіб, які знищили фото військового на зупинці. ВІДЕО

22.02.2019

 "У ніч на 20 лютого, в 00.05 хвилин, пара  "людей", віку приблизно 18-25 років здерла із зупинки громадського транспорту на вул. Довженка  фото  соціального проекту "Обличчя миру" із зображенням захисника України, вихідця Житомирщини, Народного героя Андрія Верхогляда (лейтенант 72 ОМБр).

Читайте також: У Житомирі розшукали молодиків, які вкрали камеру з табло на зупинці. ВІДЕО

Родина Верхоглядів – родина героїв. Одразу двоє братів Верхоглядів проходять службу у Збройних силах України – старший Дмитро служить у 95 ОДШБр, молодший – Андрій у 72 ОМБр. Старший брат змінював молодшого на «Промці» в Авдіївці, обидва були поранені. У старшого є дружина та дочка, які живуть разом із нами в Житомирі. Мета проекту «Обличчя миру» - нагадати суспільству ціну, яку платить наша держава за свою незалежність та демократичний вибір.

Читайте також: Світлини учасників АТО розмістили на 30 зупинках громадського транспорту в Житомирі

Важко навіть уявити собі мотивацію цієї підвипившої парочки. Але очевидно, що мова іде про цілеспрямований вчинок. На записі з камери спостереження добре видно, що ці індивіди ДВІЧІ підходили до зупинки та намагались здерти фото.

Дуже хочемо провести роз’яснювальну профілактичну бесіду із цими «героями». Тому звертаємося до всіх хто може упізнати цих людей – будемо вдячні за будь-яку інформацію про них.

Інформацію можна передавати за телефоном 0671003939", - йдеться на сторінці Ветерани Російсько-Української війни Житомирщини у соцмережі.

"Особисто від мене, як фізичної особи та співавтора проекту, повідомлення. Виділяю 5 тисяч гривень за допомогу у встановленні осіб, що вчинили цю наругу. Не маю намір ініціювати деструктивні розборки, але хочу довести думку всіх тих, хто там був. і звісно дати правовий хід цій справі",  - написав у коментярах під постом Ярослав Павловський.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...