У Житомирі розливали палений алкоголь елітних марок

14.01.2021

 

На Житомирщині податківці ліквідували два цехи по виробництву «елітного» алкоголю.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДФС у Житомирській області.

Слід зазначити, що фальсифікат маркувався під торговими знаками відомих у світі виробників, а саме –«Metaxa», «Jagermеіster», «Bаcardi», «Courvoisier» та інших.

Цехи розташовувались на території міста Житомир, в приватних приміщеннях. Функціонувало " виробництво" в основному у нічний час. Організували незаконне виробництво група осіб, мешканців обласного центру.

В ході проведення санкціонованих судом обшуків у місцях виробництва, зберігання та реалізації підробного алкоголю, а також автотранспорту, який належав власникам нелегального " бізнесу" , податківцями вилучено обладнання для підпвльного виробництва, пластикові ємності, тара, спиртометри, насоси, пластикові шланги, а також " готову продукцію" на орієнтовну суму 700 тис.грн.

Реалізація підробнооо алкоголю здійснювалася через низку посередників, а також в мережі інтернет.

В даний час аирішується питання про накладення арешту на вилучені товаро-матеріальні цінності.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...