У тюрмі на Житомирщині в’язень організував злочинну групу та «чорний общак»

19.01.2021

 

35-річний чоловік, що відбуває покарання в одні із установ області, організував і очолив злочинну групу, яка у тюрмі займалася накопиченням грошей – «чорного общака».

18 січня чоловіку оголосили підозру у низці нових кримінальних діянь у складі організованої злочинної групи. Ще двом членам організованої злочинної групи також оголошено про підозру у причетності до оборудок з наркотиками.

«Підозрюваний відбуває покарання за вчинення тяжких злочинів, однак і в місці позбавлення волі демонструє непокору та порушує встановлені правила. Так, у ході досудового розслідування встановлено, що чоловік очолив організовану злочинну групу, члени якої займались утворенням та накопиченням грошових коштів - так званого «чорного общака».

Спроби інших засуджених чинити спротив нав’язаним правилам, придушувались підозрюваним та його оточенням», - повідомили в поліції.

За інформацією правоохоронців, чоловік мав помічників серед засуджених та уже звільнених з місць позбавленні волі.

Він організував та контролював злочину діяльність, у тому числі для конспіративної доставки на територію установи наркотичних засобів, зокрема шляхом «перекидання». У подальшому ці «передачі» розподілялись між засудженими за вказівкою організатора.

Гроші ж за наркотики перераховувались на підконтрольні йому банківські картки.

Санкція статей передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін до 12 років.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...